Půjčka 100 000 Kč ihned na účet

Až 100 000 Kč můžete mít k dispozici kdykoliv je budete potřebovat. Předpokladem pro schválení žádosti o úvěr je doložení přiměřeného příjmu ze zaměstnání nebo z podnikání.

U této nebankovní půjčky si můžete půjčit až 100 000 Kč na 4 roky (48 měsíců). Vyřízení půjčky je velmi rychlé – vše potřebné vyřídíte jen přes internet. Jde to tedy i bez osobní schůzky nebo bez nějakého složitého vyřizování dokumentů. Neplatíte žádné poplatky předem, splácení je formou pravidelných měsíčních splátek. V případě předčasného splacení jsou vám odečteny všechny nezaplacené úroky.

Peníze máte ještě dnes – ihned na účet

Až 100 000 Kč můžete mít k dispozici kdykoliv je budete potřebovat. Předpokladem pro schválení žádosti o úvěr je doložení přiměřeného příjmu ze zaměstnání nebo z podnikání (viz podrobnější podmínky). Žádosti o půjčku jsou vyřizovány v pracovní dny 9 – 17 hodin. Schválení půjčky je zpravidla do 1 hodiny. Peníze pak můžete mít na účtu v bance ihned, ještě dnes.

Pokud máte účet u ČSOB, České spořitelny nebo Moneta Money bank, pak dostanete peníze už do několika málo minut od schválení úvěru. U jiných bank jsou peníze převedeny zpravidla do druhého dne.

Rychlá nebankovní půjčka i bez ručitele a bez registrů:

  • Půjčka od 5000 Kč do 100 000 Kč
  • Splátky 12 až 48 měsíců (1 až 4 roky)
  • Peníze do hodiny na účet v bance
  • Bez placení poplatků předem
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Nízké měsíční splátky
  • Předčasné splacení zdarma

Další informace o této půjčce najdete ZDE.

Online žádost o půjčku:

Upozornění: Provozovatel tohoto webu neposkytuje žádné finanční služby, půjčky nebo úvěry. Nabídky na tyto produkty, zobrazované na tomto webu pocházejí z různých veřejných zdrojů na internetu a na této stránce jsou pouze agregovány pro možnost srovnání a jednoduchého vyhledávání. Provozovatel webu neodpovídá za správnost a aktuálnost zde zveřejněných informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *